Telefon: 0532 379 5463
E-Posta: lisbonvisa@gmail.com
Çalışma Saatleri: 08.00 - 19.00

Hakkımızda

Lisbon Visa Danışmanlık olarak kurulduğumuz günden bugüne alanında uzman kadromuzla, dinamik ve tecrübeli elemanlarımızla siz değerli halkımıza hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Vermekte olduğumuz danışmanlık hizmeti sadece yurt dışında yabancı dil eğitimi üzerine değildir. Aynı zamanda yurt dışında geçici de olsa çalışarak para biriktirmek ve ülkemizde kazandığı paraları değerlendirmek isteyen halkımız için yurt dışında çalışma imkânı sağlıyoruz. Anlaşmalı firmalarımızın geneli Polonya ağırlıklıdır. Yurt dışında yabancı dil eğitimi konusunda anlaşmalı ve bulunduğu ülkenin kamu sektöründe yer alan kurumlar ise İrlanda ülkesinde yer almaktadır. 

Bugüne kadar birçok başarılı sonuçlar elde eden kurumumuz Lisbon Visa birden fazla öğrencinin yabancı dilde başarılarına ev sahipliği yapmıştır. Öğrencilerimizin İrlanda da bulunan anlaşmalı kamu yabancı dil kurslarında sağladıkları başarıya aracılık etmek ve bu başarı serüvenini başlatan kurum olmak bizlere gurur vermektedir. Bu gurur tablomuzda yer almak isteyen siz değerli öğrenci adaylarımıza online hizmetlerde vermekteyiz. Merkezi Türkiye’nin güneydoğusunda yer alan Şanlıurfa da bulunan yurt dışı eğitim ve çalışma imkânı sağlayan danışmanlığımızın imkanlarından faydalanmak isteyenlerin bize bir telefon kadar uzak olduklarını bilmelerini isteriz. Şanlıurfa’dan ülke geneli hizmet veren bir danışmanlık şirketi olan Lisbon Visa her zaman yanınızda. Bizlere sormak istediğiniz sorularınızı ve iletmek istediğiniz görüşlerinizi internet üzerinde yer alan web sitemizden iletebilirsiniz. İletişim ağlarımıza web sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

Misyonumuz

Sizlere yerinde ve kamu kuruluşlarında yabancı dil eğitimi sağlamak adına temelini atmış olduğumuz danışmanlık kurumumuzun misyonu dürüst, ileri görüşlü, yenilikçi, doğru ve modern eğitim sistemine dayanmaktadır. Yerinde dil eğitimi alabilmeniz adına vermekte olduğumuz yurt dışı yabancı dil eğitim danışmanlığından faydalanmak isteyen tüm vatandaşlarımızı merkezimize bekleriz. Merkezimize uzak olan adaylarımıza online danışmanlık verilmektedir. Hizmetlerimiz arasında yer alan yurt dışında vasıfsız işçilik adına başvurmak veya bilgi almak isteyen vatandaşlarımız bizlere web sitemiz üzerindeki iletişim ağlarımızdan ulaşabilirler. Tamamen güvene, dürüstlüğe ve başarıya dayanan iş ahlakımızla hizmet vermekteyiz. 

Vizyonumuz

Lisbon Visa Danışmanlık olarak vizyonumuzu güvenli ve tecrübeli bir danışmanlık olarak müşterilerimizin yurt dışı yabancı dil eğitimi ve yurt dışında çalışma imkânı sağlayan firma denildiğinde akla gelen ilk firma olmasını amaçlıyoruz. Başarılarına ve kazançlarına ön ayak olduğumuz öğrenci ve işçilerin sevinçlerine ortak olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Öğrencilerimizin yurt dışındaki eğitim süreçlerinde yanlarında oluyor ve ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışan bir ekiple yolumuza devam ediyoruz. İrlanda da anlaşmalı kamu yabancı dil kurslarımız sayesinde güvenli ve sağlam kurumlarda eğitim almanızı sağlıyoruz. Polonya da ise önceden anlaştığımız fabrikalarda, kafelerde, restoranlarda ve bağ, bahçe gibi çalışma alanlarında vasıfsız işçi olarak çalışmanız ve kazancınızı ülkemizde değerlendirmeniz adına sizlere ön ayak oluyoruz. Tamamen güvene ve kaliteye dayalı hizmet veriyoruz. Asla sizleri güvenmediğimiz ve arkasında duramayacağımız kurumlara yönlendirmiyoruz. Güvenden, kaliteli koşullardan, sağlıklı iş veya eğitim ortamından taviz vermiyoruz. Detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan iletişim ağlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.